Stypendia wręczone...
Wpisany przez Jakucewicz Anna

Dnia 5.03.2009 r. na uroczystym apelu p. dyrektor Henryka Rzepecka wręczyła stypendia szkolne: naukowe i sportowe za I semestr roku szkolnego 2008/2009. Stypendia naukowe otrzymali: Daniel Chudecki z kl. II b i Anna Fiećko z kl. I c, a sportowe Aleksandra Kuźbiel z kl. II c.

Oto sylwetki naszych stypendystów:
Daniel Chudecki
uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole 5,53 i wzorową ocenę zachowania.Uczestniczył w rejonowym konkursie z matematyki, bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie". Zajął 14 miejsce na 2883 uczestników ogólnopolskiego konkursu "Multitest z historii" oraz 2 miejsce w szkolnym konkursie "Odkrywamy świat - Afryka". Reprezentował również szkołę w zawodach sportowych ( piłka nożna, siatkówka). Jest także członkiem szkolnego zespołu teatralnego "Maskarada" tworząc wspaniałe kreacje aktorskie m in. niezapomniany anioł. Czynnie uczestniczy w zajeciach pozalekcyjnych. Jest wiceprzewodniczącym Samorządu Uczniowskiego.

Anna Fiećko
uzyskała średnią ocen w szkole 5,43 i wzorową ocenę zachowania. Pomimo,że jest uczennicą klasy pierwszej aktywnie uczestniczy w zajeciach koła teatralnego i szkolnego klubu europejskiego. Brała udział w Miejskim konkursie Wiedzy o Kanale Augustowskim. Bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie".

Aleksandra Kuźbiel
zajęła VI miejsce drużynowo w Gimnazjadzie województwa podlaskiego w pływaniu dziewcząt i IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Grupy Północnej w pływaniu dziewcząt. Brała także udział w Gimnazjadzie powiatowej w biegu na 1000 m. Uczennica aktywnie uczestniczy w zajęciach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie. W trudnej dyscyplinie sportu jaką jest  narciarstwo wodne osiągnęła znaczące sukcesy:
- I miejsce w slalomie, II miejsce w trójkombinacji i jeździe figurowej, III miejsce w skokach i II miejsce w drużynie na Mistrzostwach Polski za motorówką
- I miejsce w slalomie i trójkombinacji, III miejsce w jeździe figurowej, II miejsce w skokach na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski za wyciągiem
- II miejsce w slalomie, trójkombinacji i jeździe figurowej, III miejsce w skokach w Grand Prix Polski za wyciągiem.
Ola zakwalifikowała się do kadry narodowej w skokach.

imgp0108

imgp0119