Takie chwile jak te...... – biwak klasy III c
Wpisany przez Anna Nerko

W dniach 1 – 3 czerwca 2016 roku nasza klasa wybrała się na biwak do Ośrodka Wypoczynkowego „Łabędź” w Rajgrodzie.

Biwak przyniósł nam wiele radości. Był to wspaniale spędzony czas, po którym pozostały nam miłe wspomnienia, mnóstwo zdjęć oraz filmików. Braliśmy udział w wielu zabawach integracyjnych, które prowadziła trenerka „Odysei umysłu” pani Beata Tomaszewska. Podczas pobytu mogliśmy spędzić ze sobą o wiele więcej czasu niż w szkole. Wieczorem rozpaliliśmy ognisko. Siedzieliśmy przy nim śpiewając, piekąc kiełbaski i ciesząc się własnym towarzystwem. Znaleźliśmy również czas na wykonanie projektu „Wszechświat”, którego opiekunem była pani Marzenna Czerwińska. Projekt został wykonany na konkurs z okazji 30 – lecia istnienia grupy ADAMED. W czasie wolnym graliśmy w siatkówkę oraz różne gry towarzyskie, wspominaliśmy wspólnie przeżyte 3 lata. Każdy wyjazd był wyjątkowy i pozostanie na długo w naszej pamięci. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Będziemy tęsknić za naszą szkołą i nauczycielami, którzy pomogli nam w rozwoju naszych zdolności i zainteresowań, a w szczególności za naszą kochaną wychowawczynią panią Anną Nerko.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z biwaku wykonanego przez Mateusza Luto i Mateusza Siejdę, który niebawem pojawi się na Facebooku naszego gimnazjum.

Uczniowie klasy III c