Home wychowanie fizyczne Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej dziewcząt
Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej dziewcząt

Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej dziewcząt.

5 grudnia startowaliśmy w eliminacjach Grupy Północnej w Suwałkach

w piłce siatkowej dziewcząt. Grało sześć najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się z wcześniejszych zawodów. Drużyny były podzielone na dwie grupy. W naszej grały drużyny:

Suwałki I, Płociczno I i my, czyli Augustów II. Obowiązywał system „każdy z każdym”. Faworytem były Suwałki I i Płociczno I, które to dziewczyny grają w Lidze. Tanio skóry nie sprzedaliśmy. Naszą postawą zaskoczyliśmy obecne drużyny. Z Suwałkami I wygraliśmy seta, co było super niespodzianką. Nasze dziewczęta mimo szalonego dopingu przeciwników walczyły bardzo dzielnie. Zajęliśmy III miejsce a ostatecznie V w Finale Grupy Północnej.

Nasza drużyna: Anna Wyszyńska, Weronika Sołtys, Martyna Piętowska, Aleksandra Skamrot, Julia Wolinowska, Karolina Grzywińska, Joanna Rutkowska.

Julia i Karolina bardzo dzielnie grały zastępując nieobecną Sylwię Wawiórko i Aleksandrę Jatkowską

Trener: p. Wojciech Sikora a wcześniej p. Barbara Milewska.

W.S.