Home wychowanie fizyczne Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej chłopców
Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej chłopców

Eliminacje Grupy Północnej w piłce siatkowej chłopców.

4 grudnia startowaliśmy w eliminacjach Grupy Północnej w Suwałkach

w piłce siatkowej chłopców. Grały cztery najlepsze drużyny, które zakwalifikowały się z wcześniejszych zawodów. W naszej grupie (bo jest jeszcze jedna, w sumie osiem drużyn, z których zakwalifikują się tylko dwie do finału wojewódzkiego w Białymstoku) grały drużyny:

Suwałki I, Sokółka I, Raczki I i my, czyli Augustów II. Obowiązywał system „każdy z każdym”. Zdecydowanym faworytem były Suwałki I i one też wywalczyły I miejsce.

Tym większa nasza satysfakcja, mimo przegranej 0:2, bowiem jako jedyni „urwaliśmy” im w secie ponad 20 oczek Niestety ulegliśmy też, co prawda w tie breaku Sokółce I. Raczki pokonaliśmy zdecydowanie 2:0. Zajęliśmy III miejsce a ostatecznie V w Finale Grupy Północnej.

Nasza drużyna: Szymon Kaczmaryn, Bartosz Filipowicz, Krystian Chudecki, Patryk Turowski, Mateusz Kłos, Mariusz Brankiewicz, Kamil Nawrocki, Szymon Wiszniewski oraz Alan Okrągły, Patryk Połubiński i Adam Jedliński.

Trener: p. Wojciech Sikora.

W.S.