Home klasa eksperymentalno-badawcza Następne zajęcia eksperymentalno-badawcze
Następne zajęcia eksperymentalno-badawcze
Wpisany przez Szymon Ewko

Dnia 25 października odbyły się następne zajęcia eksperymentalno-badawcze.

Zajęcia z chemii prowadziła pani Renata Dziądziak. Wykonaliśmy dużo doświadczeń. Na przedstawione są nasze doświadczenia i przebieg zajęć. W skład grupy wchodzą: Piekarska Weronika, Piekarski Paweł, Narel Natalia, Markowska Natalia, Milanowska Natalia i Patrycja Dubiel.

Grupa w składzie Aniela Wierzbicka, Maja Dylnicka, Wioletta Szyperek, Marcin Połubiński, Karol Poniatowski i Szymon Gejzler uczestniczyła na zajęciach z Fizyki. Na których wykonaliśmy 6 różnych eksperymentów np. Skalowaliśmy rozszeżenie prętów z żelaza, miedzi i brązu. Bardzo ciekawe również były zimne ognie. Z tych zajęć wyciągnęliśmy wnioski że przy nagrzewaniu jakiegokolwiek ciała rozszerza się.

Grupa w składzie Adam Wasilewski, Bartek Granacki, Sebastian Szyperek, Rafał Szyperek, Dominik Wasilewski, Jan Haraburda oraz Mateusz Pietrzeniec odbyła zajęcia z biologii. Spotkanie odbyło się przy BPIS-e. Wszyscy poszliśmy szukać roślin wodnych, które znaleźliśmy przy brzegu. Następnie zawędrowaliśmy do szkoły. Pani Ewa Sadowska wytłumaczyła nam co mamy robić. Wszyscy zabraliśmy się do mikroskopowania. Przy pracy bardzo dobrze się bawiliśmy.

Na naszej stronie Facebookowej znajudją się również zdjęcia: www.facebook.com/klasa1deksperymentalnobadawcza Polub nas!

luty 2018