Home wychowanie fizyczne XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł" pod patronatem Miejskiego Wydziału Edukacji.

W dniach 21-24  maja nasza szkoła brała udział we wszystkich zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIII edycji "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Były to gry i zabawy, których najważniejszym ich elementem było sportowe zachowanie fair-play a nie sam wynik.  Graliśmy w piłkę koszykową, nożną i siatkową. Wszystkie gry były mixami, czyli w jednej drużynie grały dziewczęta i chłopcy. W ostatnim dniu podsumowującym nasze zmagania sportowe odbył się turniej sprawnościowy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Monika Wojtach, Angelika Twardowska, Patrycja Kozłowska, Michalina Kozłowska, Patrycja Smiityk, Katarzyna Wiśniewska, Aleksandra Skamrot, Martyna Jarocka, Aleksandra Chomicz, Gabriela Sieńko, Marta Dzieniszewska, Anna Wyszyńska, Valentina Paniconi, Weronika Sołtys, Beata Zaniewska, Anna Bujnowska,  Bartosz Filipowicz, Mateusz Siedlecki,  Jakub Twardowski, Radek Gudanowski, Michał Wysocki, Jakub Tichanow, Karol Harasim, Kamil Gulan, Adrian Stankiewicz, Szymon Kaczmaryn, Damian Śniadkowski, Adam Filipow, Adam Mroziewski, Dawid Wilczewski, Kamil Nawrocki, Piotr Chomicz, Mateusz Gudanowski, Cezary Szypulewski.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a szkoła puchary za pierwsze trzy miejsca. Z każdej konkurencji zdobyliśmy puchar. Całą akcją podsumował bardzo pozytywnie  kierownik Wydziału Edukacji p. Roman Krzyżoploski.

Opiekunami naszej młodzieży byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Barbara Milewska, p. Wiesława Domańska, p. Adam Miklaszewski i p. Wojciech Sikora.

 

W.S.

 

Nasz Patron

znaksybiraka

Sybiracy

kalendarz

czerwiec 2018
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

other language

ang1 nrf1 rus1

Projekty

erasmus


Kodowanie__small


comenius


logo_etwinning


     logo_aktyw_ed


lepsza_szkola


przjaznaspz_logo


mapa_kreatywnosci_znaczek


logo_czytam


szkola_z_klasa


 

uczniowie_z_klasa


szkolabp


logo_nib


kapital


Nasz Adres

Gimnazjum nr 2
im. Sybiraków
ul. Nowomiejska 41
16-300 Augustów
087 643 22 30

Napisz do Nas
gim2.vdl.pl

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości