Home wychowanie fizyczne XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

XIII edycja "Zachowaj Trzeźwy Umysł" pod patronatem Miejskiego Wydziału Edukacji.

W dniach 21-24  maja nasza szkoła brała udział we wszystkich zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIII edycji "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Były to gry i zabawy, których najważniejszym ich elementem było sportowe zachowanie fair-play a nie sam wynik.  Graliśmy w piłkę koszykową, nożną i siatkową. Wszystkie gry były mixami, czyli w jednej drużynie grały dziewczęta i chłopcy. W ostatnim dniu podsumowującym nasze zmagania sportowe odbył się turniej sprawnościowy. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Monika Wojtach, Angelika Twardowska, Patrycja Kozłowska, Michalina Kozłowska, Patrycja Smiityk, Katarzyna Wiśniewska, Aleksandra Skamrot, Martyna Jarocka, Aleksandra Chomicz, Gabriela Sieńko, Marta Dzieniszewska, Anna Wyszyńska, Valentina Paniconi, Weronika Sołtys, Beata Zaniewska, Anna Bujnowska,  Bartosz Filipowicz, Mateusz Siedlecki,  Jakub Twardowski, Radek Gudanowski, Michał Wysocki, Jakub Tichanow, Karol Harasim, Kamil Gulan, Adrian Stankiewicz, Szymon Kaczmaryn, Damian Śniadkowski, Adam Filipow, Adam Mroziewski, Dawid Wilczewski, Kamil Nawrocki, Piotr Chomicz, Mateusz Gudanowski, Cezary Szypulewski.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a szkoła puchary za pierwsze trzy miejsca. Z każdej konkurencji zdobyliśmy puchar. Całą akcją podsumował bardzo pozytywnie  kierownik Wydziału Edukacji p. Roman Krzyżoploski.

Opiekunami naszej młodzieży byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Barbara Milewska, p. Wiesława Domańska, p. Adam Miklaszewski i p. Wojciech Sikora.

W.S.